מיתוג ובידול העסק שלכם

שיווק העסק שלכם,
הוא העסק הפרטי שלנו !

 

כל בעל עסק רציני, קטן או גדול, יודע שעליו להשקיע תקציב פרסום כלשהו על מנת למקסם את פעילות העסק.

גובה התקציב משתנה כמובן מעסק לעסק, בהתאם להכנסות, אולם לכולם ברור וידוע שעליהם להשקיע סכום מסוים בשיווק ופרסום המותג.

עבודה בזירה מקומית בתוך קהילה סגורה הוא אתגר שיווקי בפני עצמו. מרבית בעלי העסקים יוצאים מנקודת הנחה שמי שמכיר אותם כבר יודע מה הם עושים, ומי שצריך להגיע אליהם כבר יגיע. מה שנקרא ״אני עובד מפה לאוזן״.

הדבר שלא כולם מודעים אליו ולא לוקחים אותו בחשבון הוא שסביבת המתחרים משתנה כל הזמן, שאוכלוסיית היישוב משתנה גם היא, מתרעננת ומתחדשת, ולא כולם מכירים אתכם ואת העסק שלכם.

אנחנו גרים באזור שמונה מעל 5,000 בתי אב. בעוד פחות משנתיים, מעל 50% ממנה תהיה אוכלוסיה שלא הייתה כאן לפני עשור.
 

קהל היעד שלכם נמצא ממש מסביבכם. לכן, לא משנה כמה תחליטו להשקיע באפיקי פרסום חיצוניים כגון גוגל/פייסבוק/אינסטגרם וכו׳, אם אתם לא מפרסמים בערוצים מקומיים לאורך זמן - ייתכן ואתם מפספסים קהל יעד איכותי ביותר. זה שמחפש קרוב לבית. זה שמחפש שירות אישי. זה שישמח להכיר אתכם פנים אל פנים וכן - גם את אלה שלא נמצאים בפייסבוק כל היום.
 

אל תתפתו לחשוב שפרסום חד פעמי עושה את העבודה במקומכם. אל תתפתו לחשוב שקמפיין בדיגיטל הוא הפתרון לכל צרותיכם בעסק. זו טעות נפוצה של הרבה בעלי עסקים.

פרסום אפקטיבי הוא פרסום שבנוי נכון ברמת הקריאייטיב והנראות שלו, בשילוב חזרתיות לאורך זמן, והפצת המסרים באפיקי הפרסום הרלוונטיים לעסק שלכם. לא כל עסק צריך או חייב פייסבוק, לא כל עסק צריך אינסטגרם רק בגלל שזה טרנדי ומצטלם יפה. כל עסק חייב את הדיוק הפרסומי הרלוונטי עבורו.

 

אחת ממטרות הפעילות ששמנו לנגד עינינו במקומון ׳הישוב׳ היא לסייע לכל בעל עסק מקומי לעבור תהליך רענון ברמת המיתוג והבידול השיווקי. לשם כך החלטנו להקים סטודיו לגרפיקה ברמה הגבוהה ביותר, ללא פשרות.
הסטודיו שלנו עומד לא רק לרשות הלקוחות המפרסמים אצלנו  - אלא לכל בית עסק שצריך "מתיחת פנים".

 

עוד לפני עיצוב המודעה אנחנו מבצעים תהליך דיוק שיווקי מול הלקוח, מחדדים את העוצמות של העסק, מדייקים אותו ברמת נראות ומסרים שיווקיים - ורק אז יוצאים לתהליך הגרפיקה המקצועית.

 

אנו לא חוסכים בעלויות, לא ממחזרים חומרים ובוודאי שלא עושים שימוש בחומרים שעוצבו שלא על ידנו.

מעבר לכך שהדבר מהווה הפרה של חוק העיצובים שעבר בכנסת בקריאה שניה ושלישית לפני פחות משנה  - מדובר בזלזול בבית העסק אשר צריך מענה מדויק לצרכים שלו.

 

אנו מתאימים את החבילה הנכונה ביותר לכל בית עסק: אתר אינטרנט תדמיתי, אתר סחר, הקמה של דפי פייסבוק, עבודות דפוס מכל הסוגים - וכמובן, פרסום מעולה בעיתון היחיד שמופץ בכל הסביבה ובמחירים אטרקטיביים.

 

כשהעסק שלכם משווק נכון - התוצאות מדברות בעד עצמן.

 

  • פייסבוק הישוב

הישוב - מגזין קהילתי ומקומון

054-4448110  contact@hayeshuv.co.il